piątek, 30 stycznia 2015

Projekt logo

Po wielu perturbacjach, przemyśleniach, rozmowach i pomysłach powstał wreszcie projekt logo. Jak wam się podoba?
Jeżeli wśród czytelników jest jakiś grafik lub inna osoba która chciała by pomóc to proszę o kontakt przez formularz. Wszelkie opinie i sugestie w komentarzach mile widziane.

11 komentarzy:

 1. Panie Zbigniewie

  Proponuję jednak tytuł bloga umieścić na "znaku" wzorowanym na znakach informacyjnych. Znaki ostrzegawcze powiązane są z zagrożeniami a tu przecież chodzi o bezpieczeństwo. Różnica z mojego punktu widzenia istotna, bo koncentracja na zagrożeniach utrudnia organizację zachowania zgodnego ze standardami bezpieczeństwa.

  Krzysztof Kruszyński

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę to logo wygląda jak narysowane na szybko w paincie. Chyba lepiej by było zlecić to komuś kto by chociaż jakieś cienie dorobił lub pomyślał nad czymś innym. Teraz to nie wygląda zbyt "współcześnie".

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie zarówno logo jak i ten znak informacyjny "Bezpieczna Droga" sam w sobie jest bardzo fajnym pomysłem, ale wydaje mi się że warto było by popracować nad tym pod względem graficznym, ja niestety nie mam na ten temat pojęcia więc nie chcę też jakoś udawać nie wiadomo kogo, taka luźna sugestia tylko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Logo jest bardzo proste i dogłębnie ukazuje z czym możemy się spotkać na blogu. Jednak na Twoim miejscu poszlibyśmy bardziej w nowoczesność logotypu. Sam pomysł jest bardzo dobry. Na pewno na blogu znajdzie się wielu grafików Freelancerów, którzy będą mieli ochotę "pobawić" się jeszcze tym logotypem, kto nie chciałby bowiem wziąć czynny udział we współtworzeniu bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Logo rzeczywiście bardzo proste, aczkolwiek ja cenie takie najbardziej. Każdy widząc logo od razu skojarzy z czym jest związane, a to chyba najistotniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł na logo bardzo fajny, jednakże nad wykonaniem polecam jeszcze troszkę popracować :)

  Pozdrawiam,
  A

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak tylko zobaczyłem logo to nasunęło mi się: proste, ale wymowne. Chyba to najważniejsze:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomysł dobry. Mam nadzieję, że z czasem logo będzie ewoluowało i zostanie trochę uwspółcześnione. Na Twoim miejscu pogrubiłbym trochę kierownicę i uwypuklił obrazek (jakiś efekt 3D, żeby znak wyglądał realniej). A tak przy okazji świetny blog, szkoda, że nowe wpisy są tu tak rzadko dodawane ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Proste logo a jakie chwytliwe. Dobra robota. Proste projekty zawsze mają w sobie coś ciekawego, coś czego brakuje tym przesadzonym logotypom chociażby na innych blogach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Moim wszystko jest przejrzyste i czytelne :) Projektowanie logo to bardzo twórczy proces. Myślę, że w tym przypadku udało się idealnie zachować wszystkie proporcie oraz jasny przekaz.

  OdpowiedzUsuń